ilu img

Koronavirové uzavření školy

Co je to koronavirus? - odkaz na vysvětlení pro děti

Jak vysvětlit dětem co se děje  – další odkaz na vysvětlení pro děti

 

irena.kucerova@specskiva.cz   – to je email naší školní paní psycholožky, ozvěte se, pokud potřebujete v tomto náročném řešení řešit problém s Vaším dítětem – pomůže i na dálku!!

Od 11. března 2020 do odvolání je ukončeno přímé vzdělávání v naší

  • základní škole
  • základní škole speciální
  • školní družině
  • internátu
  • mateřské škole

Zákonní zástupci, kteří potřebujete potvrzení o uzavření školy pro svého zaměstnavatele kvůli čerpání “ošetřovného” – přijďte si pro něj osobně nebo volejte do školy v době od 7.00 do 13.00, pište na e-mail: spec.sk.iva@volny.cz   nebo miroslava.krupalova@specskiva.cz – potvrzení připravíme, zašleme.

Přímý odkaz na stránky MŠMT s informacemi:  _MŠMT_koronavir_z 10.3.2020

ZAJIŠTĚNÍ VYUČOVÁNÍ BEZ OSOBNÍ PŘÍTOMNOSTI ŽÁKŮ VE ŠKOLE:

V dalších záložkách : ZŠ I. stupeň, ZŠ II. stupeň, ZŠS najdete výukové materiály do většiny předmětů ke stažení a odkazy na vhodné internetové zdroje. Tyto stránky se budou průběžně aktualizovat.

Současně – všichni vyučující zajistí předání plánu učiva na období 11. – 20. března 2020 a potřebných výukových materiálů elektronickou cestou nebo zašlou poštou nebo budou tyto materiály rozvezeny (po Ivančicích a blízkém okolí). Bude dohodnuto vrácení matriálů ke zhodnocení a zaslání materiálů na další období.

Je především v zájmu Vašich dětí, aby se i doma patřičně vzdělávaly aspoň tímto způsobem.

Informace rodičům o uzavření naší školy ze dne 10.3.2020: Dopis rodičům_uzavření školy_10.3.2020 (pdf)

Oznámení rodičům o přerušení provozu naší mateřské školy ze dne 11.3.2020 – do odvolání: Oznámení o přerušení provozu MŠ koronavir (pdf)

Další dokumenty: